Franchise | Kahve Bayilik

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumunda yer alan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; özgün konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine has dekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Bugün ülkemizin 76 ilinde 175 franchise işletmesi bulunan marka; Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Pazara sunduğu ürünlerin tamamını Göksu Global Gıda A.Ş.’den alan marka; sıcak ve soğuk içecek kategorilerinin yanı sıra unlu mamul ürün satışı da yapmaktadır. Marka menüsünde; kahve, kahve ürünleri, çay çeşitleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, pasta çeşitleri, limonata, frozen, smoothie, tazeleyici özel karışımlar, milkshake, dondurma, fondü, waffle, sandviç ve tost ürünleri yer almaktadır.

İçeriği ve ismiyle patentleri alınan “Efe Kahvesi”, “Fincan Kek” ve “Çikolaşk” gibi kendine has doğal lezzetleri bünyesinde barındıran firma, AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımla da sürekli gelişime verdiği önemi ortaya koymaktadır. 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından 5 ayrı ürünü “Üstün Lezzet Ödülü” ve “Kristal Lezzet Ödülü” almıştır. Sütlü Fındıklı Çikolata, Fincan Kek, Çikolaşk ve Efe Kahvesi “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülürken; limonata 3 yıl üst üste üstün lezzet ödülü alarak “Kristal Lezzet Ödülü (Crystal Taste Award)”ne layık görüldü.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, yakın dönemde Türkiye’nin her il ve ilçesinde franchise vermeyi hedeflemektedir. Uluslararası planda franchise görüşmelerine de devam eden marka, önümüzdeki süreçte dünya piyasasına açılma vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Hemen başvuru yapmak için tıklayınız