Franchise | Kahve Bayilik

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumunda yer alan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; özgün konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine has dekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Bugün ülkemizin 73 ilinde 180 franchise işletmesi bulunan marka; Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Pazara sunduğu ürünlerin tamamını Osmanlı Kahvecisi A.Ş.’den alan marka; sıcak ve soğuk içecek kategorilerinin yanı sıra unlu mamul ürün satışı da yapmaktadır. Marka menüsünde; kahve, kahve ürünleri, çay çeşitleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, pasta çeşitleri, limonata, frozen, smoothie, tazeleyici özel karışımlar, milkshake, dondurma, fondü, waffle, sandviç ve tost ürünleri yer almaktadır.

“Efe Kahvesi”, “Fincan Kek” ve “Çikolaşk” gibi kendine has doğal lezzetleri bünyesinde barındıran firma, AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımla da sürekli gelişime verdiği önemi ortaya koymaktadır. 2017 yılında Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından 5 ayrı ürününe “Üstün Lezzet Ödülü” almıştır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, yakın dönemde Türkiye’nin her il ve ilçesinde franchise vermeyi hedeflemektedir. Uluslararası planda franchise görüşmelerine de devam eden marka, önümüzdeki süreçte dünya piyasasına açılma vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Hemen başvuru yapmak için tıklayınız