Belgelerimiz, Ödüllerimiz


ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ:
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi'ne 5 “Üstün Lezzet Ödülü” birden! Tadım alanında kanaat lideri olan “Michelin Yıldızlı” şeflerin lezzet testini başarıyla geçen Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, 2017 yılında 5 ayrı ürünüyle “Üstün Lezzet Ödülü” almaya layık görüldü. Bağımsız hizmet veren Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından onaylanan ürünlerimiz arasında; Limonata ve Fincan Kek 3 yıldızlı “Sıra Dışı Lezzet” unvanı alırken Sütlü Çikolata, Efe Kahvesi ve Çikolaşk 2 yıldızlı “Dikkat Çekici Lezzet” unvanının sahibi oldu. Avrupa’nın en prestijli aşçılık ve içecek derneklerinin üyelerinden oluşan jüri, değerlendirmeleri “kör tadım testi” yöntemiyle gerçekleştirdi.


AVRASYA KALİTE ÖDÜLÜ:
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi "Avrasya Kalite'' ödülüne layık görüldü! Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tara-fından Güngören Kale Center'da 18 Mart 2017 Cumartesi günü gerçekleşen ödül töreninde Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ödüllerine bir yenisini daha ekledi.


ALTIN MARKA ÖDÜLÜ:
TTKD, tüketicilere Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi'ni önerdi. Markamız, tüm Tüketicileri Koruma Derneği'nden Altın Marka ödülü aldı.